Studentská konference v Olomouci: 6. – 7. října 2022

UPOL

Úvodní fotka:

Studentská konference v Olomouci: 6. – 7. října 2022

Novinka

22/08/2022

Přihlaste svůj příspěvek  na 7. ročník Studentské konference KSA FF UPOL, která se uskuteční 6. – 7. 10. 2022 v Olomouci.
Registrace účastníků je možná zde do 11. 9. 2022.

Hlavní vizí je podpořit setkávání studentů nejen oborů sociologie, andragogiky, kulturní antropologie, religionistiky a migračních studií, ale také spřízněných oborů, dále pak nabídnout získání zkušeností, navzájem se inspirovat, navázat nová přátelství a seznámit se také s prostředím krásné historické Olomouce.

Účastníci si mohou nanečisto vyzkoušet obhajobu práce, najít její případné nedokonalosti či procvičit prezentační dovednosti. Nesporným benefitem je i získání okamžité zpětné vazby od mladších i zkušenějších kolegů. Účast na konferenci se navíc může vyjímat i v CV. Navíc k této události již neodmyslitelně patří příjemná atmosféra, stejně jako neformální setkání účastníků konference a afterparty.

Co prezentovat?

Studentská konference není zaměřená na specifické téma, ale na výsledky výzkumů prováděných studenty, například na výsledky bakalářských, diplomových či disertačních prací. Je však možné prezentovat i jiné výzkumy či projekty. Přihlásit se je možné i s rozpracovanou prací. Pro každý příspěvek bude vymezeno cca 10 minut, po něm bude následovat cca 5-10 minut diskuse nad daným tématem.

Kdy proběhne sedmý ročník konference?

V pořadí již sedmý ročník Studentské konference v Olomouci se bude konat ve dnech 6.-7. října 2022.

Zde najdete facebookové stránky akce, kde budou průběžně zveřejňovány bližší informace a aktuality. Rovněž je možné se podívat na průběh minulého ročníku včetně programu, abstraktů a fotografií.

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na organizační tým, například prostřednictvím Facebooku.

Zde je registrační formulář.

Úvodní fotka:

Studentská konference v Olomouci: 6. – 7. října 2022