Máme oceněného šéfa

tým TK

Komentář
2.12.2019 v 08:46
Na Transkulturním webu je spousta zpráv o našich inspirativních studentech, absolventech, učitelích. A spousta jich tu schází, protože by to byl vážně dlouhý seznam.

Trochu se ale chlubit potřebujeme: Tomáš Petráček získal jako jediný z hradecké univerzity nejlepší možné hodnocení za přínos k poznání (podle Metodiky M17+ v rámci Modulu 1). Univerzita je nadšená a my ještě víc! Oceněn byl za knihu "Power and Exploitation in the Czech Lands in the 10th-12th Centuries: A Central European Perspective", která vyšla v roce 2017 v prestižním nizozemském nakladatelství Brill.

Univerzita během pár dní zveřejní přihlášky pro akademický rok 2020/2021. Dejte o Transkulturní komunikaci vědět svým přátelům. A jestli vás to ještě nepotkalo, přihlaste se sami! Slibujeme katedru, která je dost malá na to, aby vás vaši učitelé znali; dost velká, aby dělala důležité a zajímavé věci. (A to ocenění za přínos k poznání má smysl i mimo abstraktní hodnotící tabulky, Tomáš Petráček přednáší skvěle. Vyzkoušejte to!)